O nas

Barenbrug_LG_RGB.jpg

The Royal BARENBRUG Group jest globalną firmą nasienną z siedzibą w Holandii. Specjalizujemy się w hodowli i produkcji nasion traw oraz dystrybucji traw pastewnych i gazonowych na całym świecie. Nazwa naszej firmy to synonim jakości od 1904 roku, która jest doceniana przez klientów dużych i małych, z całego świata.  Największą wartość przywiązujemy do pasji do trawy, którą dzielimy z naszymi klientami, a kolejne pokolenia rodziny BARENBRUG przekazują ją sobie do dziś. Badania i hodowla prowadzone we wszystkich strefach klimatycznych na świecie wraz z ciagłymi badaniami naukowymi, dają w rezultacie wysokiej jakości produkty. Firma kontynuuje długotrwałe partnerskie stosunki ze swoimi klientami i hodowcami oraz bierze czynny udział w ważnych projektach badawczych wraz z czołowymi uniwersytetami i instytucjami naukowymi. Nie osiagnęlibyśmy tego wszystkiego bez ciągłego nacisku na innowacje, produktów najwyższej jakości i globalnego promowania na rynkach lokalnych. I na pewno nie bez lojalności, zaangażowania i wiedzy naszych ludzi. Świadomość, że populacja ludności na świecie w ciągu kilkudziesięciu lat wzrośnie do dziewięciu miliardów, nakłada na każde przedsiębiorstwo ogromną odpowiedzialność - które czy to bezpośrednio lub pośrednio uczestniczy w procesie produkcji żywności, zużycia wody i emisji CO2. Barenbrug nie ucieka od tej odpowiedzialności, co więcej, stramy się mieć znaczący wkład w ochronę środowiska, stawiając tę kwestię u podstaw naszej działaności.

132679_27.jpg

CLAAS to największy producent maszyn rolniczych w Europie

Podczas ponad 100 lat historii firmy CLAAS stał się pionierem w obszarze innowacyjnych przyrządów żniwnych.

Kombajny, ciągniki, sieczkarnie polowe oraz inne produkty CLAAS używane są przez rolników w każdym zakątku świata. Firma ta zatrudnia ponad 11 000 pracowników na całym globie.

 

CortevaPolish_HorColor_CMYK.png

Corteva Agriscience™ jest wiodącą firmą agrotechniczną całkowicie oddaną rolnictwu oferując szeroką gamę nasion, inokulantów, innowacyjnych środków ochrony roślin oraz rozwiązań w rolnictwie precyzyjnym. Łącząc siły firm DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection oraz Dow AgroSciences, wykorzystaliśmy najlepszych specjalistów i wiedzę zdobytą poprzez dwa wieki naukowych odkryć, po to by wzbogacić życie producentów i konsumentów.

 logo-plain.png

De Heus jest ekspertem w żywieniu zwierząt i liderem w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych wśród polskich firm paszowych. Działamy w ponad 50 krajach na całym świecie, wspierając osiągnięcia naszych klientów: producentów żywca, mleka, jaj i ryb. Nieustannie, wspólnie z klientami, wzmacniamy wydajność i rozwój technologiczny, wykorzystując naszą bogatą wiedzę o żywieniu i hodowli zwierząt. Od ponad 25 lat w Polsce i ponad 100 lat na świecie produkujemy mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające, a także mieszanki mineralno-witaminowe i preparaty mlekozastępcze. Posiadamy szeroką ofertę rozwiązań żywieniowych dla hodowców drobiu, bydła i trzody. Filozofia żywienia bydła, wypracowana w De Heus, oparta jest na ściśle określonych programach. Połączone ze sobą, tworzą kompleksowe rozwiązanie dla biznesu produkcji mleka w Polsce: Kaliber – program efektywnego odchowu jałówek; Prelacto Plus – program zarządzania krowami w okresie okołowycieleniowym; LaboExpert – profesjonalna analiza i maksymalne wykorzystanie potencjału kiszonek; Margin Monitor Milk – program służący do obliczania zysków z produkcji mleka. OptiGrass – efektywne zarządzanie i nawożenie użytków zielonych. OtiMaize – optymalizacja uprawy i zbioru kukurydzy kiszonkarskiej. Codziennie, w całej Polsce, ponad 40 doradców żywieniowych De Heus, pracuje wspólnie z hodowcami, udzielając porad w szerokim zakresie hodowli i żywienia bydła. Co czwarta krowa mleczna w Polsce żywiona jest przez doradców De Heus.

 • Barenbrug Polska Sp. z o. o.
  ul. Sowia 15
  62-080 Tarnowo Podgórne Polska
 • www.barenbrug.pl
 • De Heus Sp. z o.o.
  ul.Lotnicza 21B
  99-100 Łęczyca
 • www.deheus.pl
 • Corteva Agriscience™
  ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1
  00-728 Warszawa
 • www.corteva.pl
 • CLAAS Polska sp. z o.o.
  ul. Świerkowa 7, Niepruszewo
  64-320 Buk
 • www.claas.pl

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie.

Nie czekaj, zapisz się do programu i odbierz darmowe Vademecum użytków zielonych! Dołącz do programu